Konak Park Hotel

Konak Park Hotel yenilenen imajı ve tecrübeli iş kadrosuyla Trabzon da yeni vizyonuyla ve "evim gibi" sloganıyla ülke turizmine katkı sağlamayı amaç edinerek çalışmalarına başlamıştır. Amacımız Tecrübeli iş gücünü bozmadan her yıl kendini yenileyerek en iyi hizmeti vermek ve tüm misafirlerimize sıcak bir ev ortamı sağlamaktır.
Hotelimizde 64 oda 120 yatak 10 suit oda mevcuttur. Bütün odalarda uydu kanalı tv, air condition ve mini bar bulunmaktadır. Konak Park Hotel de 250 kişilik restaurant 75 kişilik toplantı ve çok amaçlı salon, snack bar  bulunmaktadır. Konak Park Hotel'de aileniz dostlarınız ve misafirlerinizle güneşin batışını izlerken Karadeniz mutfağının geleneksel yemeklerinden yiyebilirisiniz.

Siz ve değerli misafirlerinize sunduğumuz hizmetler :
* Sıcak bir gülümseme ile servis edilmiş iyi bir kahvaltıdan başka yeni güne başlamak için daha iyi ne olabilir ki.Trabzon Konak Park Hotel’de kahvaltı misafirlerimizi mutlu eden bir seçenektir.
* Misafirlerimizin konaklamaları esnasında Trabzon Konak Park Hotel de tarafınıza odalarda ücretsiz çay ve kahve sunulur.
* Hotelimizde genel alanlarda ve bütün odalarda kablosuz internet erişiminden ücretsiz faydalanabilirsiniz.
* Trabzon Konak Park Hotel bir ilki gerçekleştirerek siz değerli  misafirlerimize  bütün havayolları bilet teminini otelimizden yapmaktadır.

"Bir otelin en önemli dekoru müşterisidir" güzel sözündeki gibi, bizimde dekorumuz sizlersiziniz.En büyük hedefimiz mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.
Bizi ziyaret edeceklere "evinize hoş geldiniz" diyoruz. Tek parolamız "homely""evim gibi" Mesleğimizde "sıradışı" bir anlayış olarak kalan, misafiri,  misafir olarak görebilmek ve ona evindeki rahatlığı, sıcaklığı hissettirmek sonuna kadar  bizim hedefimiz olacaktır.

Kalite en değerli sermayemiz, hizmet anlayışımız ise iş garantimizdir. Konak Park Hotel gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, işbirliğimizin devamını dileriz